Kargo Süresi Genel Sorular

Siparişim ne kadar sürede gelir?"

Siparişler işlenir ve hazırlanır ve 2-5 iş günü içinde gönderilmeye hazır hale getirilir. Dünya çapında siparişlerinizin teslimatı, satın alma zamanından 1-3 hafta (iş günü) sürebilir, ürün açıklamasında belirtilmedikçe. Bazı özel satışlarımızda öncelikli nakliye seçeneği ile 3-8 gün içinde teslimat yapmaktayız. Nakliye süreleri, ürün açıklamasında yer almaktadır ve ürüne göre değişiklik gösterebilir.

"Nakliye nasıl işliyor?"

Gymsama, dünya çapındaki tedarikçiler ve kaliteli el yapımı sanatçılarla çalışarak en iyi fiyatları ve en yenilikçi ürünleri sunmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle siparişleriniz dünya genelinden gönderilmektedir. Gönderilerimizin çoğu için kullandığımız nakliye yöntemleri PTT ve Yurt içi'dir.

Çünkü ürünlerimizi doğrudan iş ortaklarımızdan gönderiyoruz ve birçok ürünümüz yoğun talep görüyor, siparişlerinizin gelmesi 1-3 hafta (iş günü) sürebilir. Farklı ürünler satın alırsanız, birden fazla paket almanız mümkündür.

Lütfen endişelenmeyin, her siparişiniz için takip numarası sağlıyoruz.

Sorularınız için 24/7/365 bilet ve e-posta desteği sunulmaktadır. Her zaman sadece bir e-posta uzağındayız ve çok hızlı yanıt süreleri sunuyoruz. Yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçin, buradayız.

"Bir ürünü nasıl iade edebilirim?"

Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, info@tengrisama.com adresine e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.

"Mesajıma ne kadar sürede yanıt verirsiniz?"

Web'deki en hızlı yanıt sürelerinden birini korumaya çalışıyoruz. Şu ana kadar en iyi sonuçlarımıza düzenli olarak ulaşmayı başarıyoruz ve taleplere genellikle 1-3 saat içinde yanıt veriyoruz, ancak her zaman mükemmel olamayacağımız için hafta sonları veya tatillerde 24 saat bekletmenizi rica ediyoruz. Harika müşteri desteği garanti ediyoruz!